отлично я доволен
заказ отменил продавец
Продавцу и его команде спасибо!Покупкой очень довольна.заказ пришел быстро.рекомендую всем!
все ок ( бачу куча людей не понімають шо це опт магазин і тупо погані відгуки кліпають да.....)
Відгуки про компанію KOSA-MOTORS
отлично я доволен
заказ отменил продавец
Продавцу и его команде спасибо!Покупкой очень довольна.заказ пришел быстро.рекомендую всем!
все ок ( бачу куча людей не понімають шо це опт магазин і тупо погані відгуки кліпають да.....)