все добре. рекомендую
Не правильний опис товару
Все добре! Замовлення виконали в допустимі ткрміни. Якість товару адекватна ціні.
Всё быстро и оперативно. Рекомендую.
Все отлично,бензокоса уже работает,товар отправили в тот же день.Компанию рекомендую,менеджеру огромное СПАСИБО!!!
все прошло нормально
Відгуки про компанію KOSA-MOTORS
все добре. рекомендую
Не правильний опис товару
Все добре! Замовлення виконали в допустимі ткрміни. Якість товару адекватна ціні.
Всё быстро и оперативно. Рекомендую.
Все отлично,бензокоса уже работает,товар отправили в тот же день.Компанию рекомендую,менеджеру огромное СПАСИБО!!!
все прошло нормально